PočetnaProdajni programElektrični alatiCSLI1652 AKU CIRKULARNA TESTERA 165MM
CSLI1652 AKU CIRKULARNA TESTERA 165MM
9.940 RSD
Na stanju
Opis proizvoda Napon aku cirkulara: 20V Broj obrtaja bez opterećenja aku cirkularne testere: 4600rpm Prečnik lista testere: 165mm Kapacitet rezanja: 45°: 38mm 90°: 55mm Podesiva dubina rezanja Podesiv ugao rezanja 1 kom 165mm list testere Baterija i punjač nisu uključeni